Головна » ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 1,3 КЛАСУ

ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 1,3 КЛАСУ

ЗмістПротокол № 6  

засідання педагогічної ради Холодівської ЗШ І-ІІ ступенів

Від 16.05.2018року

Присутні :

Голова педагогічної  ради Ревус О.І.

12 членів  педагогічного колективу.

Відсутні:  Малишева М.В., проходить курсову підготовку при ВАНО

  

Порядок денний:

1. Про вибір  та  замовлення   підручників для учнів 1 класу на 2018-2019 

навчальний рік.

СЛУХАЛИ директора школи Ревус О.І. про вибір та  замовлення   підручників для учнів 1 класу на 2018-2019  навчальний рік. Директор зазначила, що згідно інструкції, не лише вчитель 1 класу, а і всі вчителі мали змогу ознайомитися з оригінал-макетами підручників для 1 класу. Могли   обговорити, прокоментувати.  Дуже важливо серед усього розмаїття запропонованих підручників вибрати той, який відповідатиме запитам сьогодення, буде цікавим для учнів.  В НУШ вчитель має йти за потребами дітей, для яких самостійний пошук та відкриття понять значно ближчі, ніж заучування сказаного дорослим. А бажання займатися такою дослідницькою діяльністю в учнів з’являється, якщо їм пропонують впізнавану реальність та певну повсякденну проблему, яку слід вирішити. Гарний помічник педагога – підручник, який пропонує такі завдання, аби не доводилося постійно вигадувати їх самостійно.

ВИСТУПИЛИ:

-         Майструк Л.М., вчитель 2 класу, яка сказала, що підручник  залишається важливою складовою навчального заняття, хоча і не єдиною. Він має відповідати гігієнічним вимогам: якісний папір, друк, безпечність і вага. Бо батьки вже давно бють на сполох, що першокласники перевантажені шкільним приладдям. Дуже добре, що первачки матимуть всього пять підручників, а окремі предмети обєднано в інтегрований курс. Лідія Мефодіївна запропонувала обрати підручник «Я досліджую світ», автора Беденко М.В.

-         Моторна В.А., вчитель 4 класу, яка на наступний рік працюватиме з першокласниками сказала, що до вибору підручників підійшла дуже серйозно. Адже в умовах нової школи саме їй навчати дітей за новими підручниками, бо навчати грамоті сучасних дітей так, як це робили у попередні роки , не  завжди ефективно. І лише сучасні, з новим підходом букварі та інші підручники, здатні конкурувати за увагу дитини з гаджетами та залучити першокласників до насолоди читання. Валентина Андріївна зазначила, що. Переглянувши електронні версії підручників та поспілкувавшись із колегами, обрала підручник математики за  Гісь О.М.

-         Бегас М.П. запропонував вибрати підручник «Українська мова. Буквар» за авторством Іваниці Г.А. , бо там зрозумілі і доступні шестиліткам тексти, є розроблені зошити з друкованою основою, гарно ілюстрований. Галини Афанасіївна – вчитель-практик, тому добре знає, що потрібно дітям.

УХВАЛИЛИ:

1. Замовити для учнів 1 класу такі підручники:

"Українська мова. Буквар." - Г.А. Іваниця;

"Математика" - О.М.Гісь;

"Англійська мова" - О.Д. Карпюк;

"Я досліджую світ" - М.В. Беденко;

"Мистецтво" - Л.М. Масол. 

Голова педради                       О.Ревус

Секретар                  В.Моторна